Zamknij
REKLAMA

Chcesz metamorfozy? Zadba o to... biblioteka

14:30, 12.01.2018 | A.D
REKLAMA
Skomentuj

Dyskusje o stylu, makijażu i fryzurach. Dzielenie się poradami i świetna zabawa. Tak właśnie będzie wyglądać IV edycja Warsztatów Piękna.

W bibliotece nie tylko można wypożyczać książki, dokształcać się intelektualnie, ale również odbyć niezwykłą przemianę dla ciała i ducha, niczym ze znanych programów telewizyjnych.

Panie, które wraz z początkiem roku chcą dokonać zmian w swoim wyglądzie, powinny skorzystać z czwartego cyklu Warsztatów Piękna, organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Lęborku. 

- Warsztaty są bardzo popularne. Panie przychodzą różnymi grupami. Czasem to koleżanki z pracy, z sąsiedztwa, a innym razem mama z córką. Przedział wiekowy jest bardzo zróżnicowany, więc jest z kim porozmawiać. Na pierwszym zebraniu zawsze robię jakąś grę integracyjną. Przecież nie tylko się uczymy i dzielimy poradami, ale również świetnie bawimy i poznajemy nawzajem - mówi stylistka i organizatorka warsztatów, Aleksandra Werenczuk-Hinc.

Warsztaty mają na celu między innymi naukę porządkowania szafy, znalezienie własnego stylu i określenie typu urody. Panie będą dobierać fryzury i dodatki do kształtu twarzy. Te najbardziej wytrwałe i zmotywowane uczestniczki kończą Warsztaty Piękna nie tylko z wiedzą teoretyczną...

- Podczas II edycji wyłoniłyśmy kandydatkę do metamorfozy. Pani Dorota Jelińska wzięła udział we wszystkich spotkań i wykazała się największą motywacją do przemiany. Przez 4 miesiące pracowała z dietetykiem, który ułożył jej plan treningowy i dietę. Razem ze mną Pani Dorota układała stylizacje i robiła porządki w szafie. Oczywiście całość przemiany jest dla kandydatki darmowa - dodaje Aleksandra Werenczuk-Hinc.

Pierwsze spotkanie IV edycji Warsztatów Piękna odbędzie się już 8 lutego w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lęborku. Chęć uczestnictwa należy wcześniej potwierdzić zapisem.

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gle24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018