Zamknij
REKLAMA

Orkiestrowy Latawiec

17:00, 13.01.2018 | A.D
REKLAMA
Skomentuj

Jutro, podczas 26. finału WOŚP w Lęborku odbędzie się licytacja czterech "Orkiestrowych Latawców".

Podczas lęborskiego finału WOŚP na scenie w auli Zespołu Szkół Mechaniczno-Informatycznych będą prowadzone licytacje, w których oprócz gadżetów WOŚP i innych ciekawych przedmiotów, będzie można wylicytować specjalnie wykonaną na tę okazję statuetkę, która została zaprojektowana i wykonana przez Pana Kazimierza Kozłowskiego z Mostów. Statuetka „Orkiestrowy Latawiec” o wysokości ok. 16 cm w całości wykonana jest ze srebra i bursztynu. Podstawa statuetki wykonana jest z onyksu. Figurka nawiązuje do tegorocznej myśli przewodniej XXVI Finału WOŚP.

Trzy takie statuetki zostaną zlicytowane podczas lęborskiej imprezy, ok. godz. 17.30, zaś jedna w trakcie licytacji internetowej.

Wśród gadżetów imprezy znajdzie się też między innymi unikatowy srebrny breloczek do kluczy, który został wykonany tylko w 2 egzemplarzach ze srebra najwyższej próby na 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jeden egzemplarz zostanie zlicytowany podczas Finału WOŚP w Lęborku, a drugi jest do kupienia na aukcji internetowej allegro.

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gle24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018