Zamknij
REKLAMA

Szukam taniego domku na 9 dni koniec sierpnia blisko morza dla 3 osób. Fajnie jeśli byłoby to w miejscu w którym jest dużo młodych ludzi ????????????

Poszukuję ośrodka, domku dla 3 osób, na 30 dni, z łazienką, jak najtaniej.

"Poszukujemy dwie dziewczyny które stały dziś (Poniedziałek) przy wyjściu z gimnazjum"

Poszukuję ośrodka wypoczynkowego dla grupy szkolnej 35-40os w terminie 28-29-30 maja mile widziane zaplecze sportowe, daj znać a odezwę się

Witam, szukam domków do wynajęcia dla grupy młodzieży w miare blisko centrum, gdzie można trochę poimprezowac i nie bedzie nikomu przeszkadzac to ze jestesmy troche glosniej. Ogolnie chodzi nam o miejsce gdzie przebywaja mlodzi ludzie, a nie rodziny z dziecmi.

Witam ! Poszukuje idioty, który wczoraj (tj.05.02.2018) między godziną 21:30 a 22:00 na parkingu za blokiem nr 2 przestawił w poprzek samochód marki VW Polo. Nie mam pojęcia w jaki sposób to zrobiłeś ale uszkodzony zderzak wskazuje na to, że ktoś niezłe musiał się naszarpać. "Zniszczenie lub uszkodzenie cudzej rzeczy (art. 288) § 1. Kto cudzą rzecz niszczy, uszkadza lub czyni niezdatną do użytku, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5." Także ostrzegam i daje szanse na dogadanie się bo z policją raczej tego nie zrobisz a jestem przekonany, że z całego bloku na pewno choć jedna osoba widziała kto to.

Witam. Szukam mieszkania do wynajęcia na terenie Lęborka lub w okolicach w rozsądnej cenie.

W wiosce cudów Siemirowice jakiś pedał bez honoru przerysował mi samochód gwoździem lub kluczami jeżeli ktoś coś widział proszę o kontakt 794686573 do zdarzenia doszło w godzinach 15:40-16:10 30.01.2018 samochód zaparkowany był wzdłuż chodnika obok przedszkola

A takie oto cudo powstało przed blokiem nr 5 w Siemirowicach! Gratulacje i ogromne brawa dla artysty tak pięknego cuda! Aż miło popatrzeć :) Zachwycające. Jest stolik i krzesełko także można sobie wygodnie usiąść i podziwiać :)

© gle24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018